Již 26 let s vámi!
OKNA A DVEŘE
PRO KAŽDÝ DŮM!
DODÁVKY A MONTÁŽE DODÁVKY A MONTÁŽE OKEN A DVEŘÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ DOPLŇKY ŽALUZIE, SÍTĚ PROTI HMYZU, STÍNÍCÍ TECHNIKA SERVIS ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ PARTNEŘI AUTORIZOVANÝ PRODEJCE WINDOW HOLDING STAVEBNÍ PRÁCE STAVEBNÍ PRÁCE SPOJENÉ S VÝMĚNOU OKEN A DVEŘÍ
Okna a dveře pro každý dům!
Kontaktujte nás a my Vám obratem zavoláme zpět.
Zavolejte nám! Infolinka +420 556 749 444

Nabídka

Představujeme vám vše, co pro vás distribuujeme.

Jednotlivé části dřevěných oken

1. Izolační dvojsklo či trojsklo s vrstvou měkkého pokovení částečkami kovu (soft coating), které zajišťují odraz unikající tepelné energie oknem z místnosti zpět do místnosti.

2. Hermetické utěsnění izolačního skla dostatečnou vrstvou speciálního silikonového tmelu.

3. Termodistanční rámeček mezi skly, tzv. teplý okraj. Optimální šířka rámečku je 16 mm. Zlepšuje tepelněizolační vlastnosti okna.

4. Křídlová okapnička z eloxovaného hliníku a koncovkami. Chrání nejvíce namáhané části okna před klimatickými vlivy.

5. Zasklívací lišta s přesahem pro zakrytí spáry mezi rámem a lištou.

6. Středové těsnění v rozích pevně spojené, dlouhodobě pružné.

7. Drážka pro celoobvodové kování s uzavíracími a bezpečnostními body po obvodu okna.

8. Rámová hliníková okapnice chrání nejvíce namáhané části okna před klimatickými vlivy a pomocí speciálních koncovek s otvory pro aplikaci silikonu zamezuje průniku vody do konstrukce ve spodních rozích okna.

9. Dřevěné profily okenních systémů Soft-line. Všechny profily TWW jsou vybaveny z venkovní strany zaoblením hran v rádiusu 6 mm. Lepené speciálním voděodolným lepidlem.

10. Drážka pro osazení venkovního parapetu.

11. Drážka pro osazení vnitřního parapetu.

12. Druhé těsnění (na přání). Zvyšuje zvukověizolační vlastnosti okna. 

13. Spodní teplý okraj rámu okna (na přání). Zvyšuje tepelněizolační vlastnosti připojovací spáry a prodlužuje životnost okna.

Eurookno IV68
  • Lepené, podélně napojované dřevo - smrk, borovice
  • Izolační dvojsklo 4-16-4, U = 1,1 W/m²K
  • Zvukový útlum Rw = 32 dB

Optimální tepelná izolace profilu v kombinaci s izolačním dvojsklem opatřeným vrstvou Soft Coating a s termodistančním rámečkem mezi skly z nerezového kovu. U skla = 1,1 W/m²K. Vhodné pro rodinné domy, školy a komerční budovy.

Třívrstvý lepený dřevěný hranol, stavební hloubka je 68 mm. Okenní kování SIEGENIA AUBI s bezpečnostními prvky. Uzavírací body po 80 cm, nosnost křídla do 120 kg, bezpečnostní klika, 4 polohy otevírání pomocí jedné kliky (otevřeno, zavřeno, letní větrání, zimní větrání). Pojistka proti svěšení křídla a chybné manipulaci s klikou. Na přání termodistanční a sklolaminátový rámeček SWISSPACER a TGI. Celoobvodové těsnění v drážce křídla v rozích pevně spojené a trvale pružné. Hliníková termookapnice eloxovaná s úplným přerušením tepelného mostu. Přídavná okapnice na křídle.

Kontaktujte nás

Máte nějaké dotazy nebo zájem o naše služby? Napište nám!