Již 26 let s vámi!
OKNA A DVEŘE
PRO KAŽDÝ DŮM!
DODÁVKY A MONTÁŽE DODÁVKY A MONTÁŽE OKEN A DVEŘÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ DOPLŇKY ŽALUZIE, SÍTĚ PROTI HMYZU, STÍNÍCÍ TECHNIKA SERVIS ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ PARTNEŘI AUTORIZOVANÝ PRODEJCE WINDOW HOLDING STAVEBNÍ PRÁCE STAVEBNÍ PRÁCE SPOJENÉ S VÝMĚNOU OKEN A DVEŘÍ
Okna a dveře pro každý dům!
Kontaktujte nás a my Vám obratem zavoláme zpět.
Zavolejte nám! Infolinka +420 556 749 444

Nabídka

Představujeme vám vše, co pro vás distribuujeme.

Dřevěné a dřevohliníkové dveře

Základ vysoké stavility dveřního křídla tvoří masivní vícevrstvý lepený profil. Dřevěný rám dveří včetně hliníkového prahu v průřezu 68 x 50 mm s přerušeným tepelným mostem se vyznačuje vysokou stabilitou a zaručuje vezproblémovou funkci dveří. Výborné funkční vlastnosti zajišťuje bezpečnostní kování - především nosné panty zafrézované do dřeva a bezpečnostní zámek s tříbodovým uzavíráním do zafrézovaných ocelových protikusů. Dvojité těsnění zabezpečuje zvukově a tepelněizolační vlastnosti.

Dveře BYT
  • Okenní zasklívací lišta z interiérové strany
  • Rám bez ozdobného profilu (na přání lze i ozdobný profil)
  • Křídlo je lepeno ze speciálních dřevěných lamel s přiznanou spárou
  • Zvýšený okop ve spodní části křídla

Vícevrstvý lepený hranol (smrk, borovice, merandi) bez podélného napojení na ploše, tloušťka profilu 69 mm. Stavební hloubka 68 mm. Výplně s izolačním dvojsklem 4-16-4 Ug = 1,1 W/m²K s možností dodání v ornamentálním, bezpečnostní, reflexním, zkukověizolačním zasklení. Dřevěné výplně s PUR izolací, U = 1,1 W/m²K v hladkém provedení s kazetou nebo s imitací palubek. Zafrézované masivní závěsy (min. 3 ks) s možností seřízení ve třech osách. Dvojité silikonové těsnění vsazené do drážky křídla, trvale pružné s mimořádně vysokou životností. 

Kontaktujte nás

Máte nějaké dotazy nebo zájem o naše služby? Napište nám!