Již 30 let s vámi!
OKNA A DVEŘE
PRO KAŽDÝ DŮM!
DODÁVKY A MONTÁŽE DODÁVKY A MONTÁŽE OKEN A DVEŘÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ DOPLŇKY ŽALUZIE, SÍTĚ PROTI HMYZU, STÍNÍCÍ TECHNIKA SERVIS ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ PARTNEŘI AUTORIZOVANÝ PRODEJCE WINDOW HOLDING STAVEBNÍ PRÁCE STAVEBNÍ PRÁCE SPOJENÉ S VÝMĚNOU OKEN A DVEŘÍ
Okna a dveře pro každý dům!
Kontaktujte nás a my Vám obratem zavoláme zpět.
Zavolejte nám! Infolinka +420 556 749 444

Nabídka

Představujeme vám vše, co pro vás distribuujeme.

Stínicí techniky

 Stínicí technika, často označována jako stínící technika, poskytuje nejen požadované zastínění, ale dokáže ochránit váš    majetek před povětrnostními vlivy a ušetřit peníze za energie. 

 Sháníte funkční a zároveň moderní zastínění interiéru? V   nabídce najdete vkusné látkové rolety i žaluzie vhodné pro alergiky.   Útulný domov vykouzlíte s pomocí skládaných žaluzií plisse,   elegantní japonské stěny zase využijete jako předěl velkých místností.

 S produkty stínicí techniky do exteriéru zabezpečíte svou nemovitost a   zabráníte jejímu přehřívání – vyberte si z ochranných předokenních   žaluzií a zvuky tlumících rolet, či nadčasových screenových rolet,   které vás neochudí o výhled. 

Venkovní žaluzie
  • Chrání Váš interiér
  • Vynikající zastínění
  • Vysoký termoregulační efekt

Je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely venkovních horizontálních žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, a po celé délce lamely je vlisovaná guma, zvyšující termoregulační působení venkovní žaluzie. Tím žaluzie efektivně podporuje termoizolační vlastnosti domu a spoří energie.

Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Venkovní žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu. Skrz hliníkové lišty venkovních žaluzií se hned tak nikdo nedostane. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

Jednotlivé typy venkovních žaluzií: 

  • - Cetta - 50, 65, 85, Flexi a 80F TE
  • - Zetta - 70 a 90
  • - Setta - 65 a 90
  • - Titan - 90 
  • - Viva
  • - Bravo, STS

 

Více podrobností o typech venkovních žaluzí naleznete zde: https://www.isotra.cz/venkovni-zaluzie?gclid=EAIaIQobChMIpJj-i8Ho6wIVVOh3Ch17uAzYEAAYASAAEgLukPD_BwE

 

 

Kontaktujte nás

Máte nějaké dotazy nebo zájem o naše služby? Napište nám!